Өнөөдөр тивийн аваргын төлөө манай 4 бөх барилдана

Монголын мэдээ | Спорт
dusem11@yahoo.com
2021-04-18 10:04:40

Улаанбаатар /МОНЦАМЭ/. Ази тивийн чөлөөт бөхийн аварга шалгаруулах тэмцээнд өнөөдөр 61 кг-д Б.Нэмэхбаяр, 74 кг-д З.Сумьяабазар, 86 кг-д Монгол Улсын гавьяат тамирчин П.Өнөрбат, 92 кг-д М.Цогтгэрэл, 125 кг-д Д.Хүдэрбулга нар барилдана. Бөхчүүдийн оноолттой танилцуулж байна.


Эрэгтэйчүүдийн 61 кг-д: тэгшитгэх барилдаан – Б.Нэмэхбаяр - И.Гажимуродов /Киргиз/

 

1/4 шигшээ: Алибег Алибегов (BRN) - Sunggwon KIM (KOR)

 

Жахонгирмирза Туробов (UZB) - Shoya SHIMAE (JPN)

 

Ravinder RAVINDER (IND) - Majid Almas DASTAN (IRI)

 

Адлан Аскаров (KAZ) – Тэгшитгэх барилдаанд ялсан бөх

 

74 кг-д: Урьдчилсан барилдаан

 

Гулоджон Шарипов (TJK) - Мансур Сыргак Уулу (KGZ)

 

Abdullrahman Ibrahim A IBRAHIM (QAT) - Sandeep Singh MANN (IND)

 

Madushanka Lakmal (SRI) - Атамурат Чарлыев (TKM)

 

Ихтиор Наврузов (UZB) - Mostafa Mohabbali HOSSEINKHANI (IRI)

 

Seungchul LEE (KOR) - Hong Yeow LOU (SGP)

 

1/4 шигшээ: Keisuke OTOGURO (JPN) - З.Сумьяабазар (MGL)

 

Нуркожа Кайпанов (KAZ) -

 

86 кг-д: Урьдчилсан барилдаан: П.Өнөрбат  - Ескали Даулетказы (KAZ)

 

Иса Шапиев (UZB) - Deepak PUNIA (IND)

 

Баходур Кодиров (TJK) - Довлетмурат Оразгылыджов (TKM)

 

1/4 шигшээ: Мирлан Чыныбеков (KGZ) - Mustafa Abdulbasit (IRQ)

 

Hayato ISHIGURO (JPN) - Hassan Aliazam YAZDANICHARATI (IRI)

 

Gwanuk KIM (KOR) - П.Өнөрбат, Ескали Даулетказы хоёрын ялсан нь

 

92 кг-д: Тэгшитгэлийн барилдаан - Ryoichi YAMANAKA (JPN) - Sanjeet  (IND)

 

1/4 шигшээ: М.Цогтгэрэл - Hyeokbeom GWON (KOR)

 

Эльхан Ассадов (KAZ) - Азат Гаджиев (TKM)

 

Ченгиз Керимкулов (KGZ) - Рустам Шодиев (UZB)

 

Kamran Ghorban GHASEMPOUR (IRI) – Тэгшитгэлийн ялсан бөхтэй

 

Манай бөх ялбал дараагийн тойрогт Казахстан, Туркменистаны ялсантай нь барилдана.

 

125 кг-д: Урьдчилсан барилдаан Taiki YAMAMOTO (JPN) – А.Нутфуллаев (UZB)

 

Олег Болтин (KAZ) - Д.Хүдэрбулга (MGL)

 

Sumit SUMIT (IND) - Шатлык Хемелаев (TKM)

 

1/4 шигшээ: Аял Лазарев (KGZ) - Donghwan KIM (KOR)

 

Amin Hossein TAHERI (IRI) - Omar Ihab SAREM (SYR)

 

Рустам Искандари (TJK) – Япон, Узбекистаны ялсан бөх

 

Манай бөх эхний барилдаанд ялбал Энэтхэг, Туркменистаны бөхийн хэн ялсантай  барилдана.

Холбоотой мэдээ